HAKKIMIZDA - YALÇIN SAC METAL

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA

Yalçın Sac Metal 1983 yılında kurulmuştur.Halen Ostim Organize Sanayi Bölgesinde sac,kesim, büküm, pres, demir çelik mamülleri imalat ve satışı, çelik kapı, kapı kasası ve yangın kapısı ana sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, üretim ve hizmet alanlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefiyle hareket etmekdedir. Yalçın Metal, deneyimli ve uzman kadrosu kalite ve güven prensipleri doğrultusunda müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
        Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ’ne uygun hale getirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır.
* İmalat sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip etme bilincindeki yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin mevcut ya da oluşabilecek gereksinimlerini kalite yönetim şartlarına uygun olarak sürekli iyileştirme felsefesi ile daima karşılarız.
* Müşterilerimizin sorunlarına güncel ve kalıcı teknik çözümler sunar, maksimum memnuniyetlerini sağlamak amacıyla kalite hedeflerimizi yılda iki kez gözden geçiririz.
* Kaliteyi rekabet aracı değil, bir yaşam tarzı olarak görür ve buna inanırız.
* Sadece günün değil yarınların kurumu olmak bilinci ve arzusu ile çalışırız.
       
“ BUGÜNÜN KALİTESİ YARININ GÜVENCESİDİR “ 
Ürünlerimiz Türk Standardları Enstitüsü tarafından onaylanmış olup TSE belgelidir.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön